yabancı filmlerdeki tecavüz sahneleri


 
iSTCaPiTaNo
Yabancı Filmlerdeki Sahneler Türkiyede Olsa.

nezihiaytac

___sungirl___
yabancı dizi ve filmlerdeki öpüşme sahneleri çok romantik ve güzellerken bizimkilerde neden kızın yüzünü yemek istermiş gibi görünür acabaa?

optamdem
eski türk ve yabancı filmlerdeki sigara sahneleri şimdi izleyince ne kadar ilkel geliyor değilmi.filmede zoraki sigara sahneleri.

yaseminzbn
bu filmlerde özellikle yabancı filmlerdeki yemek yeme sahneler beni mahvediyor. Toksam da acıkabiliyorum.

seytaniduygu
milenyuma girdik hala türkiyede birbirimizin seks sorunlarını dinleyeceğimiz yabancı filmlerdeki gibi sahneler yaşamıyoruz

MetalKafasi
TV'de oynayan yabancı filmlerdeki en ufak öpüşme sahneleri kesilirken Türk dizilerindeki sevişme sahneleri bolca kullanılıyor.RTÜK amaç ne ?

bunyamingezer1
Yabancı transferi mi Hagi,Alex,,Muslera,Atiba, Gekas gibi birçok oyuncu gelsin başımızın üstünde yeri var ama Pandev gibilere kocaman HAYIR

AslanStatistic
Engin Baytar:Bildiğim kadar takımda yerli-yabancı sorunu yok.Bizim zamanımızda inanılmaz bir arkadaşlık vardı.Birbirimizin nazını çekerdik.

zerqddt
Obama'ya ABD vatandaşı "kızıma dokunma" diye espri yapabiliyor Bizde biri öyle espri yapsa AKP'liler espri yapan adama tecavüz ederler

kursetthoca
ESKİ AKP'Lİ İDRİS BAL'IN İNGİLTERE ADLI YABANCI DIŞ ÜLKEDE DOKTORA YAPTIĞI ORTAYA ÇIKMIŞ. A HABER SON DAKİKA HABERİ OLARAK VERDİ ŞİMDİ

tunaiclal
bu bölümün 2.yarısı yabancı dizilere nal toplatır, o derece iyiydi !

ultrAslan
Günlerce verilen emeği milyonlarca Galatasaraylıya ve yabancı futbolseverlere izletmek sizin görevinizdir.

eskutlay
Çekirdekten "Diyalogçu" yetiştirme sahneleri!. Yatacak yeri yok bu Pensilvanya Kafiri'nin!!!

Argostroloji
Fenerli kardeşlerim niye Nazileri tutuyor niye? Ben yabancı takımla oynarken Fenerli oluyorum üzülüyorum yapmayın olum ya.

YusufKenan_
"Futbola yabancı" sınırı konulsa, ülkede lisanslı futbolcu sayısı en az %80 azalır.

faIanfiIan
Yav ne kansız adamlarsınız yabancı bir takımı nasıl desteklersiniz ne olursa olsun acı acı götünden sikilen takım bir Türk takımı. Ayıptır!

peynirgemisi
Yabancı sınırlamasına tepki gösteren kulübün Telles, Bruma, Dzemaili, Pandev ayarında vasat oyunculara çılgın rakamlar ödemesi izah edilemez

CimbomHaber_
Bir şeylere kızarken; ligde yabancı sınırından oynayamamış Telles, Pandev, Bruma, yabancı oyuncu alamadığımız mevkiiler gelsin aklınıza.

ALKULIS
Bazı sahneleri Hollywood'da çekilmiş çok iddalı bi film.. Galasına gidenler çok beğenmiş..

byCemalSureya
"En yakın arkadaşın nasıl en uzak yabancıya dönüşüyorsa, en uzak yabancı da en iyi arkadaşa dönüşebilir." (Kadın Kokusu)

FBTaraftari12
Lütfen Çocuklarımızı Ekran Başından Kaldıralım ... Dortmund Galatasaraya Tecavüz Ediyor ... RTÜK GÖREVE !

kelebenk
Beyler ve hanımefendiler "tecavüz" lafını kullanmadan da futbol yorumlayabilirsiniz. Teşekkürler.

vvattzap
Ikea'ya bak "sehpaya tecavüz etmeyin" diye uyarı yapmış

keskelimeyapma
dışarda elinizden tutup sahiplenen adamlar yerine yabancı gibi yanınızda yürüyen egoist adamlara aşık oldunuz kızlar HOŞ MU?

enesozer
sevgili takımdaşlarım , hiç umutlanmayın . bu iş öyle tarıkla veyselle saçma sapan 2 3 yabancı ismiyle olmaz.prandelli ile hiç olmaz.

yenisafakwriter
Nedir ki, İslâm? * Kimseyi yutmayan, uyutmayan, kimsenin hakkını yemeyen, yedirmeyen, kimseye tecâvüz etmeyen, ettirmeyen varoluş şartı.

ogzatbs
Filmlerdeki mutluluğu görüp ağlayacak kadar mutsuz olanlar var.


start nine hundred sixty five together one end
Contact Us